• Холбоо барих +976-7000-7630
  • Email info@iet.edu.mn

Монголын багш нарын 53 дахь өдөр, Дэлхийн багш нарын 25 дахь өдрийг тэмдэглэн өнгөрүүллээ.

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Монголын багш нарын 53 дахь өдөр, Дэлхийн багш нарын 25 дахь өдрөөр Техник технологийн дээд сургууль, Техник технологийн политехник коллеж, Монгол Коосэн технологийн коллежийн багш ажилтнуудад шагналын хур буулаа.

 

 Н.Отгон-Эрдэнэ Математик, компьютерийн тэнхимийн эрхлэгч ХНХЯ-ны "Жуух бичиг"

К.Гансарнай Математикийн багш ХНХЯ-ны "Жуух бичиг"

Б.Анхбаяр Мужааны багш ХНХЯ-ны "Жуух бичиг"

П.Батболд Цахилгааны багш ХНХЯ-ны "Жуух бичиг"

Д.Тунгалагтамир Англи хэлний багш ХНХЯ-ны "Жуух бичиг"

Б.Отгонбаяр Үйлчлэгч ХНХЯ-ны "Жуух бичиг"

 

Ж.Хүрэлбаатар Сургалтын ажилтан НБГ-ын "Багшийн алдар" тэмдэг

Ж.Одонтуяа Сургалтын менежер НБГ-ын "Арга зүйч багш" тэмдэг

Б.Удвалцэцэг Нийгмийн ажилан НБГ-ын "Арга зүйч багш" тэмдэг

А.Даваадулам Физикийн багш НБГ-ын "Арга зүйч багш" тэмдэг

З.Уламбаяр Механикийн багш НБГ-ын "Арга зүйч багш" тэмдэг

Ц.Орхонтуяа Оюутны хөгжил, үйлчилгээний ажилтан НБГ-ын "Арга зүйч багш" тэмдэг

Х.Амаа Сургалтын ажилтан НБГ-ын "Арга зүйч багш" тэмдэг

 

БСШУСЯ-ны "Боловсролын тэргүүний ажилтан" хүндэт тэмдэгээр
Г.Энхзаяа - Монгол хэлний багш - БСШУСЯ-ны "Боловсролын тэргүүний ажилтан" хүндэт тэмдэг
Э.Уранчимэг - Байгалийн ухааны тэнхимийн эрхлэгч - БСШУСЯ-ны "Боловсролын тэргүүний ажилтан" хүндэт тэмдэг
Д.Лхам - Химийн багш - БСШУСЯ-ны "Боловсролын тэргүүний ажилтан" хүндэт тэмдэг
Л.Ганцолмон - Хоол үйлдвэрлэлийн багш - БСШУСЯ-ны "Боловсролын тэргүүний ажилтан" хүндэт тэмдэг

 

 

М.Бямбасүрэн Сантехникийн багш ХНХЯ-ны "Хөдөлмөрийн салбарын тэргүүний ажилтан" хүндэт тэмдэг

 

Д.Сугархүү Мужаан МБХ-ны "Боловсролын үйлчилгээний шилдэг ажилтан"

 

Э.Энхтөр Хүний хөгжлийн багш ХИДСХ-ны "Шилдэг багш" тэмдэг

 

Б.Цогзолмаа Хоол үйлдвэрлэл, технологийн тэнхимийн эрхлэгч МАБХ-ны "Багшийн гавьяа" одон

 

Д.Энхтуяа Цахилгааны багш МАБХ-ны "Ахмад зүтгэлтэн багш" тэмдэг

 

Ч.Дорлигсүрэн Профессор багш МАБХ-ны "Ахмад зүтгэлтэн багш" тэмдэг

 

Х.Сүх-Эрдэнэ Барилгын багш МЗХ-ны "Тэргүүний залуу инженер" медаль

 

Ш.Номин-Эрдэнэ Автомашины багш МЗХ-ны "Тэргүүний залуу инженер" медаль

 

Б.Мягмардорж Механикийн багш МЗХ-ны "Тэргүүний залуу инженер" медаль

 

Г.Туул Оюутны байрны багш МБХ-ны "Боловсролын үйлчилгээний шилдэг ажилтан"

 

Ази Номхон Далайн Бүс нутгийн Магадлан итгэмжлэлийн байгууллагаас /APACC/ "Алтан өргөмжлөл" авахад
идэвх. санаачилгатай ажилласан.

Ц.Баярмаа Сургалт эрхэлсэн захирал
Б.Отгонбаяр - Үйлдвэрлэл, маркетинг эрхэлсэн захирал
Э.Намсрай - Зөвлөх
П.Нарантуяа - Багшийн хөгжлийн төвийн захирал
Т.Нармандах - Мониторингийн менежер
А.Номин-Эрдэнэ - Хүний нөөцийн менежер
А.Баатар - Мультимедиа төвийн эрхлэгч
Д.Энхжаргал - Номын сангийн эрхлэгч
Б.Мөнхболд - Гадаад харилцааны ажилтан

 

Оны шилдэг тэнхим Барилга, архитектурын тэнхим "Тэнхимийн ажиллах, тэнхимийг шалгаруулах журам"-ын тэнхим
шалгаруулах шалгуур үзүүлэлтээр 84B-хангалттай үнэлгээ авсан.

 

Оны шилдэг тэнхим Хоол үйлдвэрлэл, технологийн тэнхим "Тэнхимийн ажиллах, тэнхимийг шалгаруулах журам"-ын тэнхим
шалгаруулах шалгуур үзүүлэлтээр 83B-хангалттай үнэлгээ авсан.

 

Оны шилдэг тэнхим Цахилгаан, электроникийн тэнхим "Тэнхимийн ажиллах, тэнхимийг шалгаруулах журам"-ын тэнхим
шалгаруулах шалгуур үзүүлэлтээр 81B-хангалттай үнэлгээ авсан.

 

Х.Сүх-Эрдэнэ Барилгын багш "Багшийн ажлын үр дүнг үнэлэх журам"-ын багшийн ажлын үр дүнг үнэлэх шалгуур үзүүлэлтээр
92.5A хангалттай үнэлгээ авсан.

 

Ш.Үржинханд Англи хэлний багш "Багшийн ажлын үр дүнг үнэлэх журам"-ын багшийн ажлын үр дүнг үнэлэх шалгуур
үзүүлэлтээр 81.3B хангалттай үнэлгээ авсан.

 

З.Уламбаяр Механикийн багш ТТДС-ийн багш нарын дунд зохион байгуулагдсан нээлттэй хичээлийн уралдаанд мэргэжлийн
багш нарын төрөлд Тэргүүн байр эзэлсэн.

 

Х.Сүх-Эрдэнэ, Э.Энхцэцэг Барилгын багш ТТДС-ийн багш нарын дунд зохион байгуулагдсан нээлттэй хичээлийн уралдаанд
мэргэжлийн багш нарын төрөлд Тусгай байр эзэлсэн. .

 

Н.Отгонбаяр Биеийн тамирын багш ТТДС-ийн багш нарын дунд зохион байгуулагдсан нээлттэй хичээлийн уралдаанд
ерөнхий эрдмийн багш нарын төрөлд Тэргүүн байр эзэлсэн.

"Цасны рагби" улсын аварга шалгаруулах тэмцээнд 1-р байр эзэлсэн.

"Seven's рагби" төрлөөр улсын аварга шалгаруулах тэмцээнд 1-р байр эзэлсэн.

Азийн цомын рагбигийн олон улсын аварга шалгаруулах тэмцээнд 4-р байр эзэлсэн.

Тог рагби ЕБС-иудын аварга шалгаруулах тэмцээнд Эмэгтэй баг 1-р байр эзэлсэн. /ТТПК, Монгол Коосэн ТК-ийн оюутан сурагчдын холимог баг/

Тог рагби ЕБС-иудын аварга шалгаруулах тэмцээнд Эрэгтэй баг 3-р байр эзэлсэн. /ТТПК, Монгол Коосэн ТК-ийн оюутан сурагчдын холимог баг/

Монголын рагбигийн холбооны 7 дахь удаагийн цасны рагбигийн АШТ-д багаараа 3-р байр эзэлсэн. /ТТПК, Монгол Коосэн ТК-ийн оюутан сурагчдын холимог баг/

 

Б.Эрдэнэбилэг Физикийн багш ТТДС-ийн багш нарын дунд зохион байгуулагдсан нээлттэй хичээлийн уралдаанд
ерөнхий эрдмийн багш нарын төрөлд Дэд байр эзэлсэн.

 

Ц.Дэлгэр Механикийн тэнхимийн эрхлэгч ШУТИС-ийн 60 жилийн ойн хүрээнд МУ-ын их, дээд сургуулиудын дунд зохион
байгуулагдсан “Эрдмийн чуулган-2019” шилдэг бүтээлийн уралдаанд “Автомашины цахилгаан тоноглол” сургалтын стенд
бүтээлээр оролцож багаараа 3-р байр эзэлсэн. /АМИ-3 Б.Отгонбат, Э.Уламбаяр, М.Дэлгэрбаяр/

 

"Англи хэлний анхан шатны сургалт"-ыг Улаанбаатар хот дахь МСҮТ, коллеж, ерөнхий боловсролын сургуулийн багш нарт амжилттай зохион байгуулсан.
Б.Ундрах
Ш.Үржинханд
Ш.Роберт
Хэлний сургалтын тэнхимийн эрхлэгч, Англи хэлний багш

 

О.Чинбат Цахилгааны багш 2019-2020 хичээлийн жилийн элсэлтийн бүртгэлд идэвх санаачилгатай ажилласан. .

 

БСШУСЯ-ны "Боловсролын тэргүүний ажилтан" хүндэт тэмдэгээр

Г.Энхзаяа - Монгол хэлний багш - БСШУСЯ-ны "Боловсролын тэргүүний ажилтан" хүндэт тэмдэг
Э.Уранчимэг - Байгалийн ухааны тэнхимийн эрхлэгч - БСШУСЯ-ны "Боловсролын тэргүүний ажилтан" хүндэт тэмдэг
Д.Лхам - Химийн багш - БСШУСЯ-ны "Боловсролын тэргүүний ажилтан" хүндэт тэмдэг
Л.Ганцолмон - Хоол үйлдвэрлэлийн багш - БСШУСЯ-ны "Боловсролын тэргүүний ажилтан" хүндэт тэмдэг

 

Ази Номхон Далайн Бүс нутгийн Магадлан итгэмжлэлийн байгууллагаас /APACC/ "Алтан өргөмжлөл" авахад идэвх санаачилгатай ажилласан.
Б.Чимэгмаа Ерөнхий нягтлан бодогч
У.Баярбат Мэдээллийн технологийн менежер

 

Оны шилдэг тэнхим Технологийн тэнхим "Тэнхимийн ажиллах, тэнхимийг шалгаруулах журам"-ын тэнхим шалгаруулах шалгуур үзүүлэлтээр 88.4B -хангалттай үнэлгээ авсан.

 

Н.Батхүү Мужааны багш "Багшийн ажлын үр дүнг үнэлэх журам"-ын багшийн ажлын үр дүнг үнэлэх шалгуур үзүүлэлтээр 94.4 хангалттай үнэлгээ авсан.

К.Гансарнай Математикийн багш "Багшийн ажлын үр дүнг үнэлэх журам"-ын багшийн ажлын үр дүнг үнэлэх шалгуур үзүүлэлтээр 92.5 хангалттай үнэлгээ авсан.

 

"Шилдэг цахим хичээл 2019" улсын уралдаанд 1-р байр эзэлсэн.

А.Баатар
Ж.Одонтуяа,
Н.Отгон-Эрдэнэ
К.Гансарнай
БУМТ хичээл ордог багш нар
Мультимедиа төвийн эрхлэгч

 

"Шилдэг илтгэл 2019" улсын уралдаанд 3-р байр эзэлсэн.
"Шилдэг илтгэл 2019" улсын уралдаанд бүсэд 1-р байр эзэлсэн.
Ж.Одонтуяа
Н.Отгон-Эрдэнэ
К.Гансарнай

К.Гансарнай - Математикийн улсын XVI олимпиадад 2-р байр эзэлсэн.
Н.Отгон-Эрдэнэ - Математикийн улсын XVI олимпиадад 3-р байр эзэлсэн.

 

БАГШ ОЮУТАН СУРАЛЦАГСДАА УДИРДАЖ ГАРГАСАН АМЖИЛТ
1 Б.Анхбаяр Мужааны багш "Дэлхийн ур чадвар 2018" Олон улсын ур чадварын тэмцээнд мужааны төрлөөр БУМТ 2 ангийн суралцагч Н.Батбуян амжилттай оролцсон. 2018-2019 Олон Улс
2 Н.Батхүү Мужааны багш ОХУ-ын Буриад улсын Улан Үдэ хотод зохион байгуулагдсан "Олон улсын ур чадварын уралдаан"-д БУМТ1 ангийн суралцагч Ц.Гарьдмагнай 1-р байр эзэлсэн. 2018-2019 Олон Улс
3 Б.Анхбаяр Мужааны багш "Монгол ур чадвар 2018" улсын уралдаанд БУМТ2 ангийн суралцагч Н.Батбуян 1-р байр эзэлсэн. 2018-2019 Улс
4 Д.Тунгалагтамир Англи хэлний багш Англи хэлний улсын XVII олимпиадийн "Шилдэг эссэ" бичлэгийн төрөлд Тогооч 2А ангийн суралцагч Д.Баасансүрэн 1-р байр эзэлсэн. 2018-2019 Улс
5 Т.Энхбаатар Сантехникийн багш Сантехникийн мэргэжлийн ангийн оюутнуудын дундах TV шоу уралдаанд СТ2 ангийн суралцагч У.Балжинням 1-р байр эзэлсэн. 2018-2019 Улс
6 Б.Анхбаяр Мужааны багш "Монгол ур чадвар 2018" улсын уралдаанд БУМТ2 ангийн суралцагч А.Алтансүх 2-р байр эзэлсэн. 2018-2019 Улс
7 П.Батболд Цахилгааны багш "Нэмэх хасах цэнэг" улсын уралдаанд ЦТ2 ангийн суралцагч Э.Алтан-Очир 2-р байр эзэлсэн. 2018-2019 Улс
8 Д.Тунгалагтамир Англи хэлний багш Англи хэлний улсын XVII олимпиадад Тогооч 2А ангийн суралцагч Д.Баасансүрэн 2-р байр эзэлсэн. 2018-2019 Улс
9 Г.Халиунаа, О.Мөнхбат Автомашины багш Автомашины засварчин мэргэжлийн "Ур чадвар 2019" улсын уралдаанд багаараа 2-р байр эзэлсэн. /АМЗ2 Э.Уранбилэг, Б.Баярболд, Х.Нармандах/ 2018-2019 Улс/баг/
10 Г.Халиунаа Автомашины багш Автомашины механик мэргэжлийн ангийн оюутнуудын дундах TV шоу уралдаанд АММ1 Б.Эрхэсбаяр 2-р байр эзэлсэн. 2018-2019 Улс

 

 

Шинэчлэгдсэн зураг

 
БАЙРШИЛ
Улаанбаатар 16081, Баянгол дүүрэг,           10-р хороолол, 5-р хороо, Энхтайваны     өргөн чөлөө - 90, 210526 ш/х- 389
ВЕБСАЙТ: www.iet.edu.mn       ФАКС: 7000-7631
ТЕЛЕФОН: 7000-7630                 И-МЭЙЛ ХАЯГ: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Search